Më mbaj mend (për 1 muaj)


Onanta Spahiu - Touch Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Touch Me".
3. Video është e këngës "Touch Me", por nuk këndohet nga Onanta Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Onanta Spahiu - Touch Me  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

14/08/2012

2012-08-14T00:56:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Touch Me" kënduar nga Onanta Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Onanta Spahiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Alida. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

T-t-t touch me now
T-t-t touch me now
T-t-t touch me now
T-t-t touch me now
Baby i know what you need
baby i know what you want
Baby i know what you need
make me happy make me now
when i thought your lips
its like is in other world.....
only you give me real love
o-o-o only you gi-give me real love
o-o-o only you gi-give me real love
o-o-o only you gi-give me real love
o-o-o only you gi-give me real love
(x2)
Baby i know what you need
baby i know what you want
Baby i know what you need
make me happy make me now
when i thought your lips
its like is in other world.....
only you give me real love (x2)Më Shumë Këngë Nga Onanta Spahiu:


Komente mbi këtë këngë