A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Onat - Turist  (Feat. Marshall Jungle)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/02/2018

2018-02-26T18:00:05

Jom bo turist n'ven temin
Çdo 3 dit jom tu e ndrru venin
Jom bo turist n'ven temin
Çdo 3 dit jom tu e ndrru venin

Jom bo turist
n'ket far bote shum t'prisht
veq pare klitoris
edhe tjeter kurgjo hiq
lej fore mos um tish
at unaz qe e ki n'gisht
kape shtine n'thob bi**h
me mu mos aktro turqisht
jaa na jena n'berlin
direkt n'berlin
edhe n'zvicer jena in
ti je jasht si kokain
plus pluhnin qe pe pin
osht veq kafetin
Gjith jom n'fitim
Bara boom bara bin

Refx2:
Jom bo turist n'ven temin
Çdo 3 dit jom tu e ndrru venin
Jom bo turist n'ven temin
Çdo 3 dit jom tu e ndrru venin

Aaaa krejt ekipa n'turne
Aaaa krejt ekipa jon tu njeh
Aaaa krejt hejterat jom tum njek
Une jom tjeter planet
Shum fell e notoj
Kshyr qysh fluturoj
Zemer spo t'reptoj
Ti pe din une cka boj
Sa her qe un shtoj
Vi ti trefishoj
Pare n'deng i mar krejt
Bara boom bara bang

3x: Jom bo turist

Ref:
Jom bo turist n'ven temin
Çdo 3 dit jom tu e ndrru venin
Jom bo turist n'ven temin
Çdo 3 dit jom tu e ndrru venin


Ky tekst u dërgua nga SabajetiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019