A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
One Direction

Right Now ➡ Pikerisht Tani

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Lorena Vrapi


Right Now

[Louis]
Lights go down
And the night is calling to me, yeah
I hear voices singing songs in the street
And I know

[Niall]
That we won't be going home
For so long, for so long
But I know that I won't be on my own, yeah
I love this feeling and

[Zayn]
Right now
I wish you were here with me
'Cause right now
Everything is new to me
You know I can't fight the feeling
And every night I feel it
Right now
I wish you were here with me

[Liam]
Late night, spaces
With all our friends, you and me, yeah
Love these faces
Just like how it used to be

[Harry]
And we won't be going home
For so long, for so long
But I know that I won't be on my own,
On my own
I'm feeling like

[Zayn]
Right now
I wish you were here with me
'Cause right now
Everything is new to me
You know I can't fight the feeling
And every night I feel it
Right now
I wish you were here with me

[Zayn]
And I could do this forever
Woah oh woah oh woah oh
Woah oh woah oh woah oh
And let's go crazy together
Woah oh woah oh woah oh
Woah oh woah oh woah oh

[Harry]
Lights go down
And I hear you calling to me, yeah

[Zayn]
Right now
I wish you were here with me
'Cause right now
Everything is new to me
You know I can't fight the feeling
And every night I feel it
Right now
I wish you were here with me
Oh ooooh


Pikerisht Tani

(Louis)
U fiken dritat
Dhe nata eshte duke me thirrur,po
Degjoj zera duke kenduar kenge ne rruge
Dhe e di

(Niall)
Ne nuk duam te shkojme ne shtepi
Per shume kohe,pershume kohe
Por e di qe nuk jam vetvetja,po
E dashuroj kete ndjenje dhe

(Zayn)
Pikerisht tani
Do te doja te ishe me mua
Sepse pikerisht tani
Cdo gje eshte e re per mua
Ti e di qe nuk mund te perleshem me kete ndjenje
Dhe cdo nate e ndjej ate
Pikerisht tani
Do te doja qe ti te ishe ketu me mua

(Liam)
Naten vone ,hapsira
Me gjithe miqte tane,ti dhe une,po
I dashuroj keto fytyra
Vetem i pelqej se si perdoren

(Harry)
Dhe ne nuk duam te shkojme ne shtepi
Per shume kohe,per shume kohe
Por e di qe nuk jam vetvetja
Vetvetja
Jam duke u ndjere

(Zayn)
Pikerisht tani
Do te doja te ishe me mua
Sepse pikerisht tani
Cdo gje eshte e re per mua
Ti e di qe nuk mund te perleshem me kete ndjenje
Dhe cdo nate e ndjej ate
Pikerisht tani
Do te doja qe ti te ishe ketu me mua

(Zayn)
Dhe une do ta bej kete gjithmone
Woah oh woah oh woah oh
Woah oh woah oh woah oh
Le te cmandemi sebashku
Woah oh woah oh woah oh
Woah oh woah oh woah oh

(Harry)
U fiken dritat
Dhe te degjoj ty duke me thirrur, po

(Zayn)
Pikerisht tani
Do te doja te ishe me mua
Sepse pikerisht tani
Cdo gje eshte e re per mua
Ti e di qe nuk mund te perleshem me kete ndjenje
Dhe cdo nate e ndjej ate
Pikerisht tani
Do te doja qe ti te ishe ketu me mua
Oh ooooh

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019