A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
One Direction

Drag Me Down ➡ Me Ul Poshte

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Lorena


Drag Me Down

[Harry:]
I've got fire for a heart
I'm not scared of the dark
You've never seen it look so easy
I got a river for a soul
And baby you're a boat
Baby you're my only reason

[Louis:]
If I didn't have you there would be nothing left
The shell of a man who could never be his best
If I didn't have you, I'd never see the sun
You taught me how to be someone, yeah

[Liam:]
All my life
You stood by me
When no one else was ever behind me
All these lights
They can't blind me
With your love, nobody can drag me down

[Niall:]
All my life
You stood by me
When no one else was ever behind me
All these lights
They can't blind me
With your love, nobody can drag me down

[Chorus:]
Nobody, nobody
Nobody can drag me down
Nobody, nobody
Nobody can drag me down

[Niall:]
I got fire for a heart
I'm not scared of the dark
You've never seen it look so easy
I got a river for a soul
And baby you're a boat
Baby you're my only reason

[Harry:]
If I didn't have you there would be nothing left (nothing left)
The shell of a man who could never be his best (be his best)
If I didn't have you, I'd never see the sun (see the sun)
You taught me how to be someone
Yeah

[Niall:]
All my life
You stood by me
When no one else was ever behind me
All these lights
They can't blind me
With your love, nobody can drag me down

[Chorus:]
Nobody, nobody
Nobody can drag me down
Nobody, nobody
Nobody can drag me

[Liam:]
All my life
You stood by me
When no one else was ever behind me
All these lights
They can't blind me
With your love, nobody can drag me down

[Niall:]
All my life
You stood by me
When no one else was ever behind me
All these lights
They can't blind me
With your love, nobody can drag me down

[Chorus:]
Nobody, nobody
Nobody can drag me down
Nobody, nobody
Nobody can drag me down

Nobody, nobody
Nobody can drag me down
Nobody, nobody
Nobody can drag me down


Me Ul Poshte

(Harry)
E kam zjarrin e zemres
Nuk kam frike ne erresire
Nuk e ke pare kurre te duket kaq e lehte
e kam lumin per nje shpirt
dhe zemer ti je varka
zemer ti je arsyeja ime e vetme

(Louis)
ne qofte se nuk do te kisha ty cdo gje do te ikte
nderi i burrit nuk mund te beje me te miren e tij
ne qofte se nuk do te kisha ty nuk do ta shihja kurre diellin
ti me mesove si te jem dikushi

(Liam)
e gjithe jeta ime
ti qendrove me mua
kur asnjeri nuk ishte pas meje (per te me mbeshtetur)
gjith keto drita
nuk mund te me verbojne
me dashurine tende, askush s'mund te me ul poshte


(Niall)
e gjithe jeta ime
ti qendrove me mua
kur asnjeri nuk ishte pas meje (per te me mbeshtetur)
gjith keto drita
nuk mund te me verbojne
me dashurine tende, askush s'mund te me ul poshte


(kori)
askush, askush
askush s'mund te me ul poshte
askush, askush
askush s'mund te me ul poshte


(Niall)
E kam zjarrin e zemres
Nuk kam frike ne erresire
Nuk e ke pare kurre te duket kaq e lehte
e kam lumin per nje shpirt
dhe zemer ti je varka
zemer ti je arsyeja ime e vetme

(Harry)
ne qofte se nuk do te kisha ty cdo gje do te ikte(cdo gje do te ikte)
nderi i burrit nuk mund te beje me te miren e tij(me te miren e tij)
ne qofte se nuk do te kisha ty nuk do ta shihja kurre diellin(hihja kurre diellin)
ti me mesove si te jem dikushi

(Niall)
e gjithe jeta ime
ti qendrove me mua
kur asnjeri nuk ishte pas meje(per te me mbeshtetur)
gjith keto drita
nuk mund te me verbojne
me dashurine tende, askush s'mund te me ul poshte


(kori)
askush, askush
askush s'mund te me ul poshte
askush, askush
askush s'mund te me ul poshte

(Liam)
e gjithe jeta ime
ti qendrove me mua
kur asnjeri nuk ishte pas meje (per te me mbeshtetur)
gjith keto drita
nuk mund te me verbojne
me dashurine tende, askush s'mund te me ul poshte


(Niall)
e gjithe jeta ime
ti qendrove me mua
kur asnjeri nuk ishte pas meje (per te me mbeshtetur)
gjith keto drita
nuk mund te me verbojne
me dashurine tende, askush s'mund te me ul poshte


(kori)
askush, askush
askush s'mund te me ul poshte
askush, askush
askush s'mund te me ul poshte
askush, askush
askush s'mund te me ul poshte
askush, askush
askush s'mund te me ul poshte

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019