A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
One Direction

Fireproof ➡ E Pakapshme

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Lorena Vrapi


Fireproof

I think I'm gonna lose my mind,
Something deep inside me, I can't give up,
I think I'm gonna lose my mind,
I roll and I roll 'til I'm out of luck, yeah,
I roll and I roll 'til I'm out of luck,

I'm feeling something deep inside,
Hotter than a jet stream burning up,
I got a feeling deep inside,
It's taking, it's taking all I got, yeah,
It's taking, it's taking all I got.

'Cause nobody knows you, baby, the way I do,
And nobody loves you, baby, the way I do,
It's been so long, it's been so long, maybe you are fireproof,
'Cause nobody saves me, baby, the way you do.

I think I'm gonna win this time,
Riding on the wind and I won't give up,
I think I'm gonna win this time,
I roll and I roll, 'til I change my luck, yeah,
I roll and I roll, 'til I change my luck,

'Cause nobody knows you, baby, the way I do,
And nobody loves you, baby, the way I do,
It's been so long, it's been so long, you must be fireproof,
'Cause nobody saves me, baby, the way you do,

'Cause nobody knows you, baby, the way I do,
And nobody loves you, baby, the way I do,
It's been so long, it's been so long, maybe you were fireproof,
'Cause nobody saves me, baby, the way you do.


E Pakapshme

Mendoj se do te cmendem
kam dicka brenda meje,nuk mund te ngrihem
Mendoj se do te cmendem
rrotullohu e rrotullohu jam pa fat,po
rrotullohu e rrotullohu jam pa fat

Ndjej dicka brenda meje
me i nxehte se lumi i jetes duke u djegur
kam nje ndjesi brenda meje
eshte duke me marre ,eshte duke me marre cdo gje qe kam,po
eshte duke me marre ,eshte duke me marre cdo gje qe kam

Sepse askush nuk te njeh tuy zemer ashtu sic te njoh une
dhe askush nuk te do ty ,zemer ,ashtu sis te dua une
per shume kohe,per shume kohe,mbase ti je e pakapshme
Sepse askush nuk me mbron mua zemer,ashtu sic me mbron ti

Mendoj se do te fitoj kete here
duke me shtyjtur era nuk do te heq dore
Mendoj se do te fifoj kete here
rrotullohu e rrotullohu do ta ndryshoj fatin tim,po
rrotullohu e rrotullohu do ta ndryshoj fatim tim

Sepse askush nuk te njeh tuy zemer ashtu sic te njoh une
dhe askush nuk te do ty ,zemer ,ashtu sis te dua une
per shume kohe,per shume kohe, ti duhet te jesh e pakapshme
Sepse askush nuk me mbron mua zemer,ashtu sic me mbron ti

Sepse askush nuk te njeh tuy zemer ashtu sic te njoh une
dhe askush nuk te do ty ,zemer ,ashtu sis te dua une
per shume kohe,per shume kohe, mbase ti ishe e pakapshme
Sepse askush nuk me mbron mua zemer,ashtu sic me mbron ti

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019