One Direction

Story Of My Life ➡ Historia E Jetes Sime

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Megi


Story Of My Life

[Harry]
Written in these walls are the stories that I can't explain
I leave my heart open but it stays right here empty for days

[Liam]
She told me in the morning she don't feel the same about us in her bones
It seems to me that when I die these words will be written on my stone

[Zayn]
And I'll be gone gone tonight
The ground beneath my feet is open wide
The way that I been holdin' on too tight
With nothing in between

[Harry/Zayn]
The story of my life I take her home
I drive all night to keep her warm and time
Is frozen (the story of, the story of)
The story of my life I give her hope
I spend her love until she's broke inside
The story of my life (the story of, the story of)

[Niall]
Written on these walls are the colors that I can't change
Leave my heart open but it stays right here in its cage

[Liam]
I know that in the morning now I'll see the sun they light upon your hair
Although I am broken my heart is untamed still

[Louis]
And I'll be gone gone tonight
The fire beneath my feet is burning bright
The way that I been holdin' on so tight
With nothing in between

[Harry/Zayn]
The story of my life I take her home
I drive all night to keep her warm and time
Is frozen (the story of, the story of)
The story of my life I give her hope
I spend her love until she's broke inside
The story of my life (the story of, the story of)

[Zayn]
And I been waiting for this time to come around
But baby running after you is like chasing the clouds

[Niall]
The story of my life I take her home
I drive all night to keep her warm and time
Is frozen

[Harry/Zayn]
The story of my life I give her hope (give her hope)
I spend her love until she's broke inside (until she's broke inside)
The story of my life (the story of, the story of)
The story of my life
The story of my life (the story of, the story of)
The story of my life


Historia E Jetes Sime

[Harry]
Shkruar në këto mure janë historitë që unë nuk mund ti shpjegoj
E lë zemrën time të hapur, por qëndron këtu bosh për ditë

[Liam]
Ajo më tha në mëngjes se nuk ndjen më të njëjtën gjë
Më duket se kur të vdes, këto fjalë do të shkruhen në gurin tim

[Zayn]
Dhe do të largohem sonte
Toka nën këmbët e mia është e hapur
Mënyra që unë jam mbajtur në shumë të ngushtë
Me asgjë në mes

[Harry / Zayn]
Historia e jetës sime e çoj në shtëpi
I përzënë gjithë natën për ta mbajtur atë të ngrohtë dhe kohë
Është e ngrirë (historia e, historia e)
Historia e jetës sime i jap shpresën e saj
Kam shpenzuar dashurinë e saj derisa ajo është thyer brenda
Historia e jetës sime (historia e, historia e)

[Niall]
Shkruar në këto mure janë ngjyrat që unë nuk mund të ndryshojë
Lërre zemrën time të hapur, por qëndron këtu në kafaz

[Liam]
E di që në mëngjes tani do të shoh diellin që ndriçojnë mbi flokët tuaj
Edhe pse jam i prishur, zemra ime është ende e pandërprerë

[Louis]
Dhe do të largohem sonte
Zjarri nën këmbët e mia po digjet ndriçuar
Mënyra që unë jam mbajtur në mënyrë të ngushtë
Me asgjë në mes

[Harry / Zayn]
Historia e jetës sime e çoj në shtëpi
I përzënë gjithë natën për ta mbajtur atë të ngrohtë dhe kohë
Është e ngrirë (historia e, historia e)
Historia e jetës sime i jap shpresën e saj
Kam shpenzuar dashurinë e saj derisa ajo është thyer brenda
Historia e jetës sime (historia e, historia e)

[Zayn]
Dhe unë kam qenë duke pritur për këtë kohë për të ardhur rreth
Por foshnja që vrapon pas teje është si të ndiqni retë

[Niall]
Historia e jetës sime e çoj në shtëpi
I vozis gjithë natën për ta mbajtur atë të ngrohtë dhe kohë
Është e ngrirë

[Harry / Zayn]
Historia e jetës sime i jap shpresën e saj (jepni shpresën e saj)
Kam shpenzuar dashurinë e saj deri sa ajo është thyer brenda (derisa ajo është thyer brenda)
Historia e jetës sime (historia e, historia e)
Historia e jetes time
Historia e jetës sime (historia e, historia e)
Historia e jetes time

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019