A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
One Direction

Long Way Down ➡ Rruge E Gjate Poshte

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  2.8 / Votes cast:  8

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Loreta Vrapi


Long Way Down

We made a fire
Went down in the flames
We sailed the ocean
And drowned in the waves
Built a cathedral
But we never prayed
We had it all
Yeah...
And we walked away

Point of no returning now
It's just too late to turn around
I try to forgive you
But I struggle cause I don't know how
We built it up so high and now I'm fallin'
It's a long way down...
It's a long way down...

We had a mountain
But took it for granted
We had a spaceship
But we couldn't land it
We found an island
But we got stranded
We had it all
Who could've planned it?

Point of no returning now
It's just too late to turn around
I try to forgive you
But I'm struggling cause I don't know how
We built it up so high and now I'm fallin'

It's a long way down
Such a long way down
It's a long way down
It's a long way down
Such a long way down
It's a long way down
It's a long way down


Rruge E Gjate Poshte

Ne ndezem nje zjarr
u hodhem ne flake
lundruam neper oqean
u mbytem neper dallge
ndertuam nje katedrale
por kurre nuk u lutem
kishim gjithcka
po
dhe ikem larg

ceshtja eshte se nuk ka kthim
thjeshte eshte shume vone per tu kthyer
perpiqem te te harroj
po luftoj por nuk di si
ne e ngritem shume larte dhe tani une rashe
eshte nje rruge e gjate e hedhur poshte
eshte nje rruge e gjate e hedhur poshte

ne kishim nje mal
por ate e falem
ne kishim nje anije kozmike
por nuk mundem ta perdornim
ne gjetem nje ishull
por aty ngecem
ne kishim gjithcka
kush mund ta planifikonte

ceshtja eshte se nuk ka kthim
thjeshte eshte shume vone per tu kthyer
perpiqem te te harroj
po luftoj por nuk di si
ne e ngritem shume larte dhe tani une rashe

eshte nje rruge e gjate e hedhur poshte
nje rruge shume e gjate e hedhur poshte
eshte nje rruge e gjate e hedhur poshte
eshte nje rruge e gjate e hedhur poshte
nje rruge shume e gjate e hedhur poshte
eshte nje rruge e gjate e hedhur poshte
eshte nje rruge e gjate e hedhur poshte

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019