A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
One Direction

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  129
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: One Direction është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. One Direction jane nje grup britaniko-irlandez te formuar ne X Factor UK ne vitin 2010. Anetaret e grupit jane Louis Tomlinson, Zayn Malik, Liam Payne, Niall Horan dhe Harry Edward Styles. Ata arriten deri ne naten finale, ku moren vendin e trete. Në vitin 2010, Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles dhe Louis Tomlinson bene audicione si kandidatë solo për serinë e shtatë të konkursit britanik televiziv X Factor. Ata nuk arritën të ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Spice Girls

Lawson

High School Musical

La Quinta Estacion

T.A.T.U.

Rbd

Lady Antebellum

Jonas Brothers

Beatles

Queen


Tags: One Direction

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019