A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
One Direction

One Thing ➡ Ate Gje

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Fluutraa


One Thing

I've tried playing it cool
Girl when I'm looking at you
I can never be brave
Cuz you make my heart race

Shot me out of the sky
You're my kryptonite
You keep making me weak
Yeah frozen and can't breath

Some things gotta get loud
Cause if not, they just don't make you see
That I need you here with me now

Cuz you've got that One Thing

So!

Get out, get out, get out of my head
And fall into my arms instead
I don't, I don't, don't know what it is
But I need that One Thing
Yeah, you've got that One Thing

Now I'm climbing the walls
But you don't notice at all
That I'm going out of my mind
All day and all night

Some things gotta get loud
Cuz I'm dying just to know your name
And I need you here with me now

Cuz you've got that One Thing

So!

Get out, get out, get out of my head
And fall into my arms instead
I don't, I don't, don't know what it is
But I need that One Thing

So!

Get out, get out, get out of my mind
And c'mon, come in into my life
I don't, I don't, don't know what it is
But I need that One Thing
Yeah, you've got that One Thing

Oh-whoa Oh-whoa oh. Oh-whoa.

You've got that One Thing

Get out, get out, get out of my head
I'm falling to my arms instead

So!

Get out, get out, get out of my head
I'm falling to my arms instead
I don't, I don't, don't know what it is
But I need that One Thing

So!

Get out, get out, get out of my mind
(Out of my mind)
And c'mon, come in into my life
I don't, I don't, don't know what it is
But I need that One Thing
Yeah, you've got that One Thing


Ate Gje

Jam perpjekur te sillem mir
kur te shikoj ty o vajz
s'mund te behem i guximshem
sepse ti e ben zemren time te rreh.

Me qellon mua nga qielli
ti je kriptoni im
ti me ben mua te dobet
me ngrin dhe s'mund te marr frym.

Disa gjera duhet te degjohen shum
sepse nese jo,ato nuk te bejn te shohesh
se kam nevoj per ty tani
sepse ti e ke ate gje.

Pra!

Dil jasht,dil jasht,dil jasht nga koka ime
dhe bjer brenda kraheve te mi me mir
nuk e di,nuk e di,nuk e di qfar eshte
por kam nevoj per ate gje
dhe ti e ke ate gje.


Tani po ngjitem ne mure
por ti nuk e ke iden
se po dal jasht kontrollit
ter diten dhe ter naten.

Disa gjera duhet te degjohen shum
sepse nese jo,ato nuk te bejn te shohesh
se kam nevoj per ty tani
sepse ti e ke ate gje.

Sepse ti e ke ate gje

Pra!

Dil jasht,dil jasht,dil jasht nga koka ime
dhe bjer brenda kraheve te mi me mir
nuk e di,nuk e di,nuk e di qfar eshte
por kam nevoj per ate gje
dhe ti e ke ate gje.

Pra!

Dil jasht,dil jasht,dil jasht nga koka ime
dhe bjer brenda kraheve te mi me mir
nuk e di,nuk e di,nuk e di qfar eshte
por kam nevoj per ate gje
dhe ti e ke ate gje.

Oh-whoa Oh-whoa oh. Oh-whoa.

Ti e ke ate gje.

Dil jasht,dil jasht,dil jasht nga koka ime
dhe bjer brenda kraheve te mi me mir.

Pra!

Dil jasht,dil jasht,dil jasht nga koka ime
dhe bjer brenda kraheve te mi me mir
nuk e di,nuk e di,nuk e di qfar eshte
por kam nevoj per ate gje
dhe ti e ke ate gje.
Po,ti e ke ate gje.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019