One Direction

Should've Kissed You ➡ Duhej Te Te Puthja

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  14

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Fluutraa


Should've Kissed You

I keep playing it inside my head
all that you said to me
I lie awake just to convince myself
This wasn't just a dream
cos you were right there
And I should have taken the chance
But I got so scared
and I lost the moment again
It's all that I can think about
you're all that I can think about
Is your heart taken
Is there somebody else on your mind
I'm so sorry, I'm so confused just
tell me- am I out of time?
Is your heart breaking
How do you feel about me now
I cant believe I let you walk away when
when I should have kissed you…
Every morning when I Ieave my house
I always look for you
I see you everytime I close my eyes
what am I gonna do…,
And all my friends say
that I'm punching over my weight
But in your eyes I
saw how you were looking at me
It's all that I can think about
your all that I can think
Is your heart taken
Is there somebody else on your mind
I'm so sorry, It's so confusing
tell me- am I out of time?
Is your heart breaking
How do you feel about me now
I cant believe I let you walk away when
when I should have kissed you…
When you stood there
just a heartbeat away
When we were dancing
and you looked up at me
If I had known then
that I'd be feeling this way
If I could replay
I would have never let you go


Duhej Te Te Puthja

Vazhdoj te mendoj brenda kokes time
gjithqka qe me ke then
genjej i zgjuar vetem per te bindur veten
se kjo nuk ishte veq nje enderr
sepse ti ishe mu aty
dhe un duhet ta shfrytezoja ate shanc
por u frikesova
dhe e humba serish momentin
eshte gjithqka qe mund te mendoj
ti je gjithqka per te cilen mendoj.
A eshte zemra jote e marre
a eshte dikush tjeter ne mendjen tende
me vjen shum keq,jam shum konfuz
vetem me thuaj,a mos jam von ?
A eshte zemra jote e thyer
si ndjehesh per mua tani
s'mund ta besoj qe te lash te ikje kur
kur duhej te te puthja...
Qdo mengjes kur dal nga shtepia ime
gjithmon kerkoj per ty
te shoh saher qe i mbyll syt
qfar do te bej...,
dhe te gjith shoket me thon
qe jam duke humbur shum pesh
por ne syt e tu
un e pash qe ti po me shikoje
eshte gjithqka qe mund te mendoj
ti je gjithqka per te cilen mendoj.
A eshte zemra jote e marre
a eshte dikush tjeter ne mendjen tende
me vjen shum keq,jam shum konfuz
vetem me thuaj,a mos jam von ?
A eshte zemra jote e thyer
si ndjehesh per mua tani
s'mund ta besoj qe te lash te ikje kur
kur duhej te te puthja...
Kur qendroje atje
vetem nje rrahje zemre me larg
ne po kercenim
dhe ti me shikove mua
sikur ta dija at'her
se do te ndihesha keshtu
sikur te mund ta perseritja
nuk do te te lija te kurr te shkosh.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019