A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
One Direction

I Want ➡ Une Dua

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  10

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Hazza


I Want

[Harry]
Give you this, give you that
Blow a kiss, take it back
If I looked inside your brain
I would find lots of things
Clothes, shoes, diamond rings
Stuff that's driving me insane

[Harry]
You could be preoccupied
Different date every night
You just got to say the word
But you're not into them at all
You just want materials
I should know because I've heard
When girls say...

[All]
I want, I want, I want,
[Louis]
But that's crazy
[All]
I want, I want, I want,
[Louis]
And that's not me
[All]
I want, I want, I want,
[Louis]
To be loved by you

[Liam]
You've got everything you need
But you want accessories
Got to hold it in your hand
If I changed the world for you
I bet you wouldn't have a clue
Don't you know that I can't stand
When girls say...

[All]
I want, I want, I want,
[Louis]
But that's crazy
[All]
I want, I want, I want,
[Louis]
And that's not me
[All]
I want, I want, I want,
[Louis]
To be loved by you

[Louis]
Oh, and all the girls say…

[All]
I want, I want, I want,
[Louis]
But that's crazy
[All]
I want, I want, I want,
[Louis]
And that's not me
[All]
I want, I want, I want,
[Louis]
To be loved by you

[Zayn]
Be loved by you
I wanna, I'll stay true
I wonder if you knew
What you put me through
But you want, you want, you want me to love you too

[Liam]
I want, I want, I want, but that's crazy
I want, I want, I want, but that's not me
I want, I want, I want, to be loved by you

[Zayn]
Oh, and all the girls say…

[All]
I want, I want, I want,
[Louis]
But that's crazy
[All]
I want, I want, I want,
[Louis]
And that's not me
[All]
I want, I want, I want,
[Louis]
To be loved by you

[All]
I want, I want, I want,
[Harry]
And all the girls say
[All]
I want, I want, I want,
[Zayn]
And that's crazy
[All]
I want, I want, I want,
To be loved by you


Une Dua

Harry.
merre kete ,merre ate,
gjuaje nje puthje ,ktheje mbrapa
nese une shkijoj brenda trutit tend
do gjeja hsume gjera
rroba, kepuce,unaza me diamond
gjera qe me bjene te mendoj
Harry.
ti duhet te jesh shqetesuar
takime te ndryshme cdo dite
ti ke vetem te shuah fjalen
por ti nuk je te te gjitha
ti veq do materiale
une e di sepse i kam degjuar
kur vajzat thone ...
REF.
une dua ,une dua ,une dua,
LOUIS.
por kjo eshte e cmendur
REF.
une dua ,une dua ,une dua,
LOUIS.
the nuk jam une
REF.
une dua ,une dua ,une dua,
LOUIS.
te jeme i dashur nga ty
LIAM.
ti ke gjithqka qe deshiron
por ti i do aksesoret
i do qe ti mbash ne doren tende
nese do ndryshoja boten per ty
ve bast qe nuk do te jete nje e dhene
ti nuk e di qe s'mund te rri
kur vajzat thone...
REF.
une dua ,une dua ,une dua,
LOUIS.
por kjo eshte e cmendur
REF.
une dua ,une dua ,une dua,
LOUIS.
the nuk jam une
REF.
une dua ,une dua ,une dua,
LOUIS.
te jeme i dashur nga ty
LOUIS.
oh the te gjitha vajzat thone...
REF.
une dua ,une dua ,une dua,
LOUIS.
por kjo eshte e cmendur
REF.
une dua ,une dua ,une dua,
LOUIS.
the nuk jam une
REF.
une dua ,une dua ,une dua,
LOUIS.
te jeme i dashur nga ty
ZAYN.
te jem i dashur nga ti
une dua qe ti te qendrosh vrtet
mendoj se ti e di
cka do te vesh ndermjet
por ti do ti do ti me do mua te te dua ty
LIAM.
une dua une dua une dua por eshte e cmendur
une dua une dua une dua bor nuk jam une
une dua une dua une dua te jem i dashur nga ti
ZAYN.
oh dhe te gjitha wajzat thone ...
REF.
une dua ,une dua ,une dua,
LOUIS.
por kjo eshte e cmendur
REF.
une dua ,une dua ,une dua,
LOUIS.
the nuk jam une
REF.
une dua ,une dua ,une dua,
LOUIS.
te jeme i dashur nga ty
REF.
une dua ,une dua ,une dua,
HARRY.
por kjo eshte e cmendur
REF.
une dua ,une dua ,une dua,
ZAYN.
the nuk jam une
REF.
une dua ,une dua ,une dua,
te jeme i dashur nga ty

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019