A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
One Direction

Best Song Ever ➡ Kenga Me E Mire

 Anglisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14

Translate A Song »

More Translations »


Best Song Ever

Maybe it's the way she walked (wow)
Straight into my heart and stole it.
Through the doors and past the guards (wow),
Just like she already owned it.

I said, "Can you give it back to me?"
She said, "Never in your wildest dreams."

And we danced all night to the best song ever.
We knew every line. Now I can't remember
How it goes but I know that I won't forget her
'Cause we danced all night to the best song ever.

I think it went oh, oh, oh
I think it went yeah, yeah, yeah
I think it goes oh

Said her name was
And her daddy was a dentist.
Said I had a dirty mouth (I got a dirty mouth)
But she kissed me like she meant it.

I said, "Can I take you home with me?"
She said, "Never in your wildest dreams."

And we danced all night to the best song ever.
We knew every line. Now I can't remember
How it goes but I know that I won't forget her
'Cause we danced all night to the best song ever.

I think it went oh, oh, oh
I think it went yeah, yeah, yeah
I think it goes oh

You know, I know, you know I'll remember you,
And I know, you know, I know you'll remember me,
[In background:]
(oh, oh, oh
Yeah, yeah, yeah)
And you know, I know, you know I'll remember you,
And I know, you know, I hope you'll remember how we danced, how we danced

1, 2, 1, 2, 3

How we danced all night to the best song ever.
We knew every line. Now I can't remember
How it goes but I know that I won't forget her
'Cause we danced all night to the best song ever.
(We danced, we danced, it goes something like, yeah)

We danced all night to the best song ever.
We knew every line. Now I can't remember
How it goes but I know that I won't forget her
'Cause we danced all night to the best song ever.

I think it went oh, oh, oh
I think it went yeah, yeah, yeah
I think it goes oh

Best song ever,
It was the best song ever.
It was the best song ever,
It was the best song ever


Kenga Me E Mire

Ndoshta eshte menyra se si ecen
drejt e ne zemren time dhe e vodhi ate
pas deras duke kaluar rojet
si ajo e porostiti
une thash: a mund te ma kthesh ate perseri?
ajo tha: kurre as ne endrrat e tua me te keqija

Dhe ne kercyem te gjithe naten per kengen me te mire
Ne i dime te gjitha , por tani nuk na kujtohen
Sido qe te shkoj une nuk do ta harroj ate sepse ne kercyem gjithe naten per kengen me te mire

Une mendoj se ike ; ohohohoh
Une mendoj se iken :yehyehyeh
Une mendoj she shkon,.....
Tha qe emrin e kishte Georgia Rose (wow),
Dhe babain e kishte dentist
me tha qe kisha goje te piset
po ajo me puthi si deshironte
une thash : a mund te ma kthesh ate perseri?
ajo tha: kurre as ne endrrat e tua me te keqija
Dhe ne kercyem te gjithe naten per kengen me te mire
Ne i dime te gjitha , por tani nuk na kujtohen
Sido qe te shkoj une nuk do ta harroj ate sepse ne kercyem gjithe naten per kengen me te mire

Une mendoj se ike ; ohohohoh
Une mendoj se iken :yehyehyeh
Une mendoj she shkon,.... ohh
Ti e din ,une e di, une do ta kujtoj
une e di ti e di dhe ti do ta kujtosh mua

(oh, oh, oh
Yeah, yeah, yeah
1,2,1,2,3

Si kercyem gjithe naten per kengen me te mire
Ne i dime te gjitha , por tani nuk na kujtohen
Sido qe te shkoj une nuk do ta harroj ate sepse ne kercyem gjithe naten per kengen me te mire

(Ne kercyem , ne kercyem , si dicka )
Ne kercyem gjithe naten per kengen me te mire
Ne i dime te gjitha , por tani nuk na kujtohen
Sido qe te shkoj une nuk do ta harroj ate sepse ne kercyem gjithe naten per kengen me te mire

Mendoj se iken :ohhhh
Mendoj se shkon : yehhh
mendoj se largohet: ohhh
kjo ishte kenga me e mire
kenga me e mire
kenga me e mire

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019