A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

One Direction - One Way Or Another


[Harry:]
One way or another I'm gonna find ya
I'm gonna getcha getcha getcha getcha
One way or another I'm gonna win ya
I'm gonna getcha getcha getcha getcha

[Zayn:]
One way or another I'm gonna see ya
I'm gonna meetcha meetcha meetcha meetcha
One day, maybe next week
I'm gonna meetcha, I'm gonna meetcha, I'll meetcha

[Niall:]
I will drive past your house
And if the lights are all down
I'll see who's around

[Louis:]
Let's go!

[Liam:]
One way or another I'm gonna find ya
I'm gonna getcha getcha getcha getcha
One way or another I'm gonna win ya
I'll getcha, I'll getcha

[Louis:]
One way or another I'm gonna see ya
I'm gonna meetcha meetcha meetcha meetcha
One day, maybe next week
I'm gonna meetcha, I'll meetcha, I'll meetcha

[Zayn:]
And if the lights are all out
I'll follow your bus downtown
See who's hanging out

[Liam:]
One, two, three, four

[All:]
Na Na Na Na Na Na Na Na Na
Na Na Na Na Na Na Na Na Na
Na Na Na Na Na Na Na Na Na
Na Na Na Na Na Na Na Na Na

[Louis:]
I wanna hold you, wanna hold you tight
I wanna hold you, wanna hold you tight
I wanna hold you, wanna hold you tight
Yeah, teenage kicks right through the night

[All:]
Come on!

[Harry:]
I wanna hold you, wanna hold you tight
I wanna hold you, wanna hold you tight
I wanna hold you, wanna hold you tight
Yeah, teenage kicks right through the night
One way or another I'm gonna see ya
I'm gonna meetcha meetcha meetcha meetcha
One way or another I'm gonna win ya
I'm gonna getcha getcha getcha getcha

[Liam:]
One way or another I'm gonna see ya
I'm gonna meetcha meetcha meetcha meetcha
One way or another I'm gonna win ya
I'm gonna getcha getcha getcha getcha

[Harry:]
One way or another I'm gonna see ya
I'm gonna meetcha meetcha meetcha meetcha
One way or another I'm gonna win ya
I'm gonna getcha getcha getcha getcha
One way or anotherKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019