A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

One Direction - Act My Age


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/11/2014

2014-11-18T17:20:16One, two, three, four

When I'm fat and old and my kids think I'm a joke
'Cause I move a little slow when I dance
I can count on you after all that we've been through
'Cause I know that you'll always understand

I won't act my age, no, I won't act my age
No, I'll still feel the same around you
Hey!

When I'm fat and old and my kids think I'm a joke
'Cause the stories that I told, I tell again and again
I can count on you after all we got up to
'Cause I know that you truly understand

I won't act my age, no, I won't act my age
No, I'll still feel the same around you
I won't act my age, no, I won't act my age
No, I'll still feel the same and you will, too
Hey!

When I can hardly walk and my hair is falling out
We'll still stay up 'til morning
We'll throw the after-party, oh, yeah, oh, yeah

I won't act my age, no, I won't act my age
No, I'll still feel the same around you
I won't act my age, no, I won't act my age
No, I'll still feel the same and you will, too
Hey!


Lyrics submited by Lorena Vrapi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019