Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

One T - Terror

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Terror".
3. Video është e këngës "Terror", por nuk këndohet nga One T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

One T - Terror  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

20/05/2014

2014-05-20T20:17:05+00:00One T : 2 Karrikatorr + Shkopin e Bejzbollit
N`Bif Me Mu Hupin Si me Hum Pasha Stambollin
Hiqmu Prej Rakut ha newboys fuckit
Nese Po Mlyp po chilliti parkit
Me milimetra syzet nen wetlla
Anxhit me hekra mangup Nuk T'bon Mjekrra
Kurr asihere me bo ju sikur une
Biqnis si ju mkan ardh N`maje t`hunes
N`kto probleme jam i Pa sfidushem
N`qofse un e Lej Ska me Pa T`zvendzueshem

I mrekullushem Ngoni ju plakun Smun u mboni sen Si mu qu kunder Lushtakut
Ju lejni Filmat kqyr boni Biqnis
Kqyr Boni Biqnis. boni biqnis
Qe me fllow N`lirik me kith tshi me ik anxhit lirisht pi meje ruju se one t nuk vjen pi rrafshit Vijna Pi Naltit Full i Kem Parcelat
export-inbort bojm na plus Krimineltat
Ref (2x)
Terrorr Terrorr Barbar une me Sater
Se ne Territorin tem
Bojna Makaberr jena knej territorit
Direkt un Jam Drejtusi i Seliciatorit

One t : si me pas Emrin mark vleren Ma Tmodhe se euro. Nuk shitem per fam se talentin se kam zero
N`fllow maskaer me sater po mthirrin Barbar
Un Jam Terrorr qe me desht territorin ta marr ooooo e madhe clika
Na Zbojm Problem me juve Ju jeni Piqpirika
My City probleme skena kurr me shtetin
Biqnis. weed pussy. one t e ka rredhin
E ki e ki llikat po mi hekin
T`kan rrejt nese kan thon Se Njerzit Sumun mi Prekin
Se jena tlidht smun na len shpines mrapa
Besom rrim N`kom si me Kon Muri Haklaj
Bad Boy Jom un plus shokt ma besnik se hekri
Punen Qe Bojm Na inbonon vet rredhi
Se milimetri gati e fundit mduket dozaa
Kom dal jasht kontrrollit rruges me Do Dostaa

Ref (2x)
Terrorr Terrorr Barbar une me Sater
Se ne Territorin tem
Bojna Makaberr jena knej territorit
Direkt un Jam Drejtusi i Seliciatorit


Ky tekst u dërgua nga Elton
Më Shumë Këngë Nga One T:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet