A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
OneKiller

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: OneKiller is a singer of Hip-Hop music. Më datë 19 Tetor 2018, OneKiller publikon videoklipin "Triste Vie". Më datë 8 Nëntor 2018, OneKiller publikon videoklipin "Freestyle 4". Më datë 9 Shkurt 2019, Onekiller publikon videoklipin "Je Les Vois Plus"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Enzy

Dashoni

C S1ma

Volcano

Ghost

Zeeni

Sinkoppa

Last Daddy

B-Master

Restamaan


Tags: Onekiller

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019