Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oreta Leka - Stay With Me Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Je diku larg
te uroj nje dite te mire
pa gty une jam thare
si nje lule ne shkretetire
ti je shi
ti je diell
qe ngroh shpirtin tim
dhe nga dritarja te veshtroj
ne lindje,perendim

reff
I need your love
I need your love
please stay with me
stay with me
cause I love you
baby x2

nese nuk me sheh
jo me ty kujtime le
ne endrra ty te shoh
sikur u takuam ne
papritur erdhe ti
largove cdo stuhi
dua qe kjo ndjesi
te zgjase ne perjetesi

reff
I need your love
I need your love
please stay with me
stay with me
cause I love you
baby x6


Ky tekst u dërgua nga OtrfanOreta Leka
Publikimi: 14/11/2016
Muzika: B2N
Teksti: Oreta Leka


Oreta Leka - Stay With Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stay With Me".
3. Video është e këngës "Stay With Me", por nuk këndohet nga Oreta Leka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oreta Leka:


Komente 0