Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Oreta - Kriminal  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/01/2019

2019-01-11T18:13:19

Teksti:

2 Step

Muzika & Orkestrimi:

Marsel Gunga

Video Produksioni:

ND Film ProKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kriminal" kënduar nga Oreta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Oreta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Oreta Leka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet