Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orgesa Zaimi - Valixhja E Kujtimeve Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Nje valixhe grisur
Mbushur me kujtime
Oh sa peshon
Ne rrugen e vjeter
Kalimtare te rastit
Me meshirojne
Po e mbaj e vetme
Ja ne kthesen tjeter
Une do ta flak
Dhe po te pendohem
Nuk do kthehem pas

[REF.:]
I fola zemres, ashper
Mos u drithero
I fola zemres, mos bej ti si e çmendur
Per nje qe s'te do
I fola zemres, ashper
Mos u drithero
I fola zemres, mos bej ti si e çmendur
Ai s'te meriton

Nje valixhe grisur
Mbushur me kujtime
E hodha larg
Me nje gote te mbushur
Akull dhe Martini
Pa fund po flas
Do ja them te gjitha
Dhimbje dhe gezime
Se shpirtin zbraz
Sille goten tjeter
Me miq te vjeter, jam

[REF.:]
I fola zemres, ashper
Mos u drithero
I fola zemres, mos bej ti si e çmendur
Per nje qe s'te do
I fola zemres, ashper
Mos u drithero
I fola zemres, mos bej ti si e çmendur
Ai s'te meriton

Jo, nuk do kthehem pas
Jo

[REF.:]
I fola zemres, ashper
Mos u drithero
I fola zemres, mos bej ti si e çmendur
Per nje qe s'te do
I fola zemres, ashper
Mos u drithero
I fola zemres, mos bej ti si e çmendur
Ai s'te meriton


Orgesa Zaimi - Valixhja E Kujtimeve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Valixhja E Kujtimeve".
3. Video është e këngës "Valixhja E Kujtimeve", por nuk këndohet nga Orgesa Zaimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orgesa Zaimi:


Komente 0