Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Orhan Ademi & Meti Vogel - Tallava (Gezuar 2016)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2016

2016-01-01T16:33:12

Më Shumë Nga

Meti VogelKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava (Gezuar 2016)" kënduar nga Orhan Ademi & Meti Vogel.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Orhan Ademi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet