Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Orhan Ademi - Ku Je Ti Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti Shpirt".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti Shpirt", por nuk këndohet nga Orhan Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Orhan Ademi - Ku Je Ti Shpirt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

29/11/2019

2019-11-29T15:00:19+00:00Jo ti ske faj, Po kam faj in
Zemren ti ma morre smundem me durru

REF. x2:
Ku je ti moj shpirt qe ma dhe mu besën,
Me ke than Te dua eh Ta boj martesen

Hajde loqk me mu,Jeten me kalu
Nuk Po muj pa ty un mu rahatu

REF. x2:
Ku je ti moj shpirt qe ma dhe mu besën,
Me ke than Te dua eh Ta boj martesen


Ky tekst u dërgua nga Orhan Ademi
Më Shumë Këngë Nga Orhan Ademi:


Komente mbi këtë këngë