Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orik Miftari - Fireman (Feat. Olsa & Olta Miftari)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Help me, më ndihmoni
Help me, më ndihmoni
Fireman is coming

Mamit babit shpesh ja them
Dua t'bëhem Fireman
Ata më qeshin mua
Por rrezikun shumë e dua

Fireman dua të bëhem
Ndihmen time gjithë ta ken
Të luftojë gjithmonë me zjarrin
Fireman o Fireman x2

Ta vozis veturen shpejt
Ta ndihmoj kush thrret Helpppp
Ta bëj punen unë shumë mirë
Fireman me dëshirë

Fireman dua të bëhem
Ndihmen time gjithë ta ken
Të luftojë gjithmonë me zjarrin
Fireman o Fireman x2

Fireman
Help me, më ndihmoni
Fireman
Help me, më ndihmoni

Fireman is coming...
Orik Miftari
Featuring: Olta dhe Olsa Miftari
Publikimi: 01/06/2018
Muzika: Agon Neziri
Orkestrimi: Agon Neziri
Video Produksioni: RGB Entertainment


Orik Miftari - Fireman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fireman".
3. Video është e këngës "Fireman", por nuk këndohet nga Orik Miftari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0