Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orinda Huta Si Një Sirenë!

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[19-08-2015]
Këngëtarja orinda Huta këtë vit nuk është se ka qenë shumë aktive në muzikë ashtu sikur se ishte vitin e kaluar ku bëri "boom" me rikthimin e saj.

Momentalisht këngëtarja i është përkushtuar familjes dhe punës në televizion, por gjithsesi në vjeshtë mësohet se do të sjellë projektin e saj të ri muzikor.

Ndërkohë foto janë një tjetër pasion i Orindës, ato i marrin shumicën e kohës. Së fundmi Orinda ka realizuar disa fotografi artistike ku shihet e zhytur në një pishinë me një futsan duke notuar si një sirenë dhe duke u ndjerë taman si "free spirit". (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0