Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orinda Sparça

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
BIOGRAFIA: Orinda Sparça është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 11 Shtator 2019, Orinda Sparça publikon videoklipin "Prinderit E Mi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blorentina Morina

Klodiana Ramadani

Gjeraldina Gashi

Antigona Musa

Yllka Beluli

Era Ramadani

Anamaria Isufaj

Shpresarta Sadria

Xhesuida

Festina Ibishi

Tags: Orinda Sparça


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet