Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ornela Brija
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 7 Nentor 2003
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  230

Ornela Brija është shkrimtare. Ajo eshte nje vajze e vogel por shume e zgjuar dhe e talentuar. Ajo mund te konsiderohet si nje poete sepse numri poezive sa vjen e rritet dita-dites. Disa nga poezite e saj jane: liria, atdheu, 28-29 nentori, mjedisi, memedheu, shqiponja e shqiptarit, 1 qershori, vellezerit e mi, si ike o vella, rruga, amerika, mesuesit, familja. Qe nga viti 2014,mungesa e vellezerve te saj ka bere qe rrjedha e jetes te mare nje tjeter drejtem.Edhe pse me tre vellezer ajo jeton vetem me prinderit sepse vellezerit a saj jan ne kurbet.Edhe kur eshte me pushime verore ajo nuk e harron kurre qellimin e saj:te mesoj sa me shume dhe te te beje krenar familjen e saj, e cila shpreson shume te Ornela. Ornela ka shume endra per te ardhme te cilat i shpreh edhe me ane te poezive te saj.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet