Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Atdheun

Atdheu

Atdheu une i bukur eshte,
shume e duam,shume e mbrojme,
per ne ai eshte steha jone,
dhe cdo dite e me shume e zbukurojme.

Atdheu yne begati plot ka,
per ne ai eshte gjithcka,
njerzit ikin,emigrojne
por vendin e tyre nuk e harrojne.

- poezi nga Ornela Brija


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  27

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet