A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Familja

jetoj ne nje familje
me shume pak persona
jeta jone e dikurshme
me duket sikur s'eshte me e jona

te gjithe iken
te gjithe emigruan
por familjen e tyre
besoj se nuk e haruan

do te vije nje dite
ndonese shume e larget
te gjithe do te jetojme
afer e nga afer

- poem written by Ornela Brija


Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  7

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019