A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Babain

Babi

Personi me i cmuar
Qe jeten ma dhuroi
Me dha vullnet te jetoj
Ashtu sic une enderroj

Me ofroi gjithcka ne jete
Me ofroi dicka me vlere
Me ofroi dashurine e nje prindi
Ate dashurine e vertet

Ekzistenca e tij
jeten ma ben te cmuar
Babi ti je personi
Me i cmuar per mua

- poem written by Ornela Brija


- Submitted by Ornela Brija -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019