Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ornela Zela - Puthje E Pafund Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Mos me pyet
Pse Une sonte kam ndryshuar
Si rralle here
Edhe floket kam leshuar
"Me e bukur se cdo here"
Ti me thua
Se nje date te vecante
Kemi harruar
Mbremje dimri, ulur prane
Tek Bari I vjeter
Mbetem vetem ne te dy
E askush tjeter
Vec atehere kur dhe fjalet u mbaruan
Buzet gjeten si padashur buzet e tua

Ishte puthje apo jo
Ende nuk dime
Nje sekonde na u duk ne sa nje jete
Ishte puthje e pacmuar
Qe as une e as ti
Nuk e dhame e as e morem, as e dime

Ku jane fjalet
E shume mall
Po ndiejme ne sot
Ne kete bar Ku ne u puthem
Kohe me pare
Vitet ikin dhe ne jemi
Prape ketu
Ne kete mbremje
Bashke
Me puthjen e pafundPublikimi: 28/10/2010
Festivali: Kënga Magjike 2010
Teksti: Pandi Laço


Komente 0


Ornela Zela - Puthje E Pafund
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puthje E Pafund".
3. Video është e këngës "Puthje E Pafund", por nuk këndohet nga Ornela Zela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.