Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Out Lawz-E

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Out Lawz-E është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 21 Tetor 2015, Out Lawz-E publikon videoklipin "Lem T'preki", në bashkëpunim me Albinjo....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dori (Rap)

Eir

Marsi

Snovv

Lil Linda

Manii

Trina (Rap)

BOXi

Marigonna

Kaltrina Pepaj


Tags: Out Lawz-E

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet