Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pablo Alboran - Se Puede Amar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Puede Amar".
3. Video është e këngës "Se Puede Amar", por nuk këndohet nga Pablo Alboran.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pablo Alboran - Se Puede Amar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

22/04/2016

2016-04-22T14:00:01+00:00

Llegaste un día
para cambiarme de pronto la vida.
Dibujamos todas las salidas,
llegaste y supe ser feliz.

Bésame o mátame,
no vaya ser que me enamore
y me pidas que abandone esta vez.

No hay quien se atreva a dudar de ti de mi,
ni quien controle este amor y este sufrir.
No hay quien nos diga lo que no hay que decir
y si me gritan que hoy me debo ir.

No hay quien me pare yo sé que es de verdad,
sé que te asustan mis ganas de luchar.
No dejare que esto se acabe sin más,
sé que se puede, se puede amar…

Ignora el ruido,
recuerda solo todo lo vivido conmigo.
Hay un futuro si nos quedamos unidos,
rendirnos nunca fue una opción..

Así que..
Bésame o mátame,
no vaya ser que me enamore
y me pidas que abandone otra vez..

No hay quien se atreva a dudar de ti de mi,
ni quien controle este amor y este sufrir.
No hay quien nos diga lo que no hay que decir
y si me gritan que hoy me debo ir.

No hay quien me pare yo sé que es de verdad,
sé que te asustan mis ganas de luchar.
No dejare que esto se acabe sin más,
sé que se puede, se puede amar…

No hay quien se atreva a dudar de ti de mi,
ni quien controle este amor y este sufrir.
No hay quien nos diga lo que no hay que decir
y si me gritan que hoy me debo ir.

No hay quien me pare yo sé que es de verdad,
sé que te asustan mis ganas de luchar.
No dejare que esto se acabe sin más,
sé que se puede, se puede amar…
sé que se puede, se puede amar…


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet