Palma Gjilan
Palma Gjilan
Palma Gjilan
  • Vendlindja:
  •  Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Palma Gjilan është produksion shumë i njohur. Produksioni Palma në Gjilan janë një produksion shumë i njohur duke qenë se janë producentët e shumë albumeve të shitura në treg nga këngëtarë të njohur. Palma tani ka zgjeruar biznesin e saj edhe më tej duke u shndërruar në një firmë e cila gjendet në Kosovë dhe në Zvicër.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1