A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

PanchoCity & King Saian - Cing Cing  (Feat. Elinel)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/08/2018

2018-08-07T19:48:20

Featuring

Elinel"Cing Cing" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga PanchoCity & King Saian.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga PanchoCity & King Saian i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018