Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Gabimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

E di qe gabova o shpirti im
po njeriu i xhall gabon
njemi plag per nje
gabim mi dhuron ]2x

Sa lutje duhet me ti bo
e sa vite me i harxhu
se met bind o shpirti im
se sa shum te du

Refreni
I dashur eja ket mengjes
mos me le më shum te pres
do te vdes
bashk me ket mengjes ]2x

Gabimin e vogel e ben te madh
e per falje sdon me ndegju
ti o zemer paske vendos
mem denu ]2x

Sa lutje duhet me ti bo
e sa vite me i harxhu
se met bind o shpirti im
se sa shum te du

Refreni
I dashur eja ket mengjes
mos me le më shum te pres
do te vdes
bashk me ket mengjes ]2x


Ky tekst u dërgua nga LolaPandora
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Artan Kastrati
Teksti: Ejup Shabani
Orkestrimi: Artan Kastrati


Pandora - Gabimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimi".
3. Video është e këngës "Gabimi", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 0