Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Luj Shqiptare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

gjitha shtetet i kalova ne zvicer jam nal
aty ku knohet kanga kallet flak

qikat shqiptare skam pa asnjeher
ishin kan te leme me bo atmosfer

reff..Luj moj shqiptare dridhe kalle kalle
jasha djemt e ri po na hyn ne valle
luj moj shqiptare hopa kalle kalle
luj se skthehet ma o kjo nat e madhe

skishin than ma fort se svicra paska lezet
aty ku knohet kanga kallet krejt
krejt me stil luhet vallja deri nsaba
si jeten e shqiptarve as kush nuk e ka

reff..Luj moj shqiptare dridhe kalle kalle
jasha djemt e ri po na hyn ne valle
luj moj shqiptare hopa kalle kalle
luj se skthehet ma o kjo nat e madhe


Ky tekst u dërgua nga LeoPandora
Publikimi: 19/12/2014


Pandora - Luj Shqiptare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Shqiptare".
3. Video është e këngës "Luj Shqiptare", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 0