Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Hak Merr Perendia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Kurr s'ta kam marrë hakun
Zemrën s'ta kam thy,
Fort po m'shtrëngon laku
Shpirtin po ma shkynë.

Por nga ti se prita
Kamën me ma vu,
Gjithqka un i shita
Veq shpirti m'ka tepru.

Refreni:
T'kam besu si fmija
Por tash nuk ja vlen,
Hak merr Perendia
Shpirtin kush s'ma blen.

Shko dhe mos u kthe
Asgjë të mos mbes,
Vetëm një grusht dhe
Hidhma kur të vdes.

Por nga ti se prita
Me m'shkatrru në jetë,
Gjithqka un i shita
Veq shpirti më ka mbetë.

Refreni:
T'kam besu si fmija
Por tash nuk ja vlen,
Hak merr Perendia
Shpirtin kush s'ma blen.


Ky tekst u dërgua nga Bahri TrenaPandora
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/04/2018
Muzika: Vis Milotsi
Teksti: Gezim Mneri
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: BUG Production


Pandora - Hak Merr Perendia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hak Merr Perendia".
3. Video është e këngës "Hak Merr Perendia", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 0