Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Harrom Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A t'pëlqen a t'pëlqen
Lule tjetrës kur i blen
Por aromën time e lyp
Po se gjenë

A e ndjen a e ndjen
mungesën tem a ndjen
dashninë tem te tjera
kurr sën e gjenë

Refren:
Gjuj me fjalë edhe shajëm
Por te unë si gjenë fajet
Harrom t'lutem harrom
se tash e ki tjetër kan
Prap ti mua më fajson
për gabimin qe ti bon
Harrom t'lutem harrom
Per ne dy tash eshte vonë

Ku i gjenë ku po i gjenë
Fjalt që shpirtin po ma brejnë
sytë e mi i ke dëshmi
Për vujtjen tem

A e ndjen a e ndjen
mungesën tem a ndjen
dashninë tem te tjera
kurr sën e gjenë

Refren:
Gjuj me fjalë edhe shajëm
Por te unë si gjenë fajet
Harrom t'lutem harrom
se tash e ki tjetër kan
Prap ti mua më fajson
për gabimin qe ti bon
Harrom t'lutem harrom
Per ne dy tash eshte vonë...Publikimi: 24/10/2021
Muzika: Valton Krasniqi
Video Produksioni: BUG Production
Mix & Master: Valtonmusic
Teksti: Valtrim Haxhija
Saz: Orhan BenliPandora - Harrom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harrom".
3. Video është e këngës "Harrom", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 0