A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pantelis Pantelidis

Ginete ➡ E Mundur

 Greqisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Faustino


Ginete

Αφήνω πίσω στην καρδιά μου δυο πληγωμένα σ' αγαπώ
κοντά σου έρχομαι καρδιά μου και περιμένω να σωθώ
κοντά σου έρχομαι καρδιά μου και περιμένω να σωθώ
Αφήνω πίσω στην καρδιά μου δυο πληγωμένα σ' αγαπώ

Μου λες δε γίνεται να ξαναείμαστε μαζί
πως αποκλείετε και γω κομμάτια γίνομαι
Μου λες δε γίνεται όμως με ένα μου φιλί καρδιά μου
γίνεται γίνεται γίνεται

Αφήνω πίσω στην καρδιά μου ένα μεγάλο χωρισμό
κοντά σου έρχομαι καρδιά μου και περιμένω να σωθώ
κοντά σου έρχομαι καρδιά μου και περιμένω να σωθώ
Αφήνω πίσω στην καρδιά μου ένα μεγάλο χωρισμό

Μου λες δε γίνεται να ξαναείμαστε μαζί
πως αποκλείετε και γω κομμάτια γίνομαι
Μου λες δε γίνεται όμως με ένα μου φιλί καρδιά μου
γίνεται γίνεται γίνεται


E Mundur

I lë dy të plagosur "Unë të dua" në pjesën e prapme të zemrës sime
Kam ardhur pranë jush, i dashur, dhe pres që të shpëtohem
Kam ardhur pranë jush, i dashur, dhe pres që të shpëtohem
I lë dy të plagosur "Unë të dua" në pjesën e prapme të zemrës sime
 
Ju më thoni se nuk është e mundur të jeni përsëri së bashku
Kjo është jashtë diskutimit dhe unë bie në copa
Ju më thoni se nuk është e mundur, por me një nga puthjet e mia, dashuria ime
Është e mundur, është e mundur, është e mundur
 
Unë lë një ndarje të madhe në pjesën e prapme të zemrës sime
Kam ardhur pranë jush, i dashur, dhe pres që të shpëtohem
Kam ardhur pranë jush, i dashur, dhe pres që të shpëtohem
Unë lë një ndarje të madhe në pjesën e prapme të zemrës sime
 
Ju më thoni se nuk është e mundur të jeni përsëri së bashku
Kjo është jashtë diskutimit dhe unë bie në copa
Ju më thoni se nuk është e mundur, por me një nga puthjet e mia, dashuria ime
Është e mundur, është e mundur, është e mundur

Korrigjo Përkthimin
teksteshqip.com © 2007 - 2018