Më mbaj mend (për 1 muaj)

Patris B

Patris B
  • Emri i Vërtetë:
  • Patris Kacuri
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  130
Këndon kryesisht: pop

Patris B është këngëtare. Ka zgjedhur të ndjekë rrugën e artit që në moshën 3-vjeçare. Ajo studion në Liceun Artistik për violinë, por më së shumti i pëlqen muzika dhe look-u rock. Patris ëndërron skenat e mëdha.

Në vitin 2018, Patris B merr pjesë në Voice Kids Albania, ku arriti deri në gjysëmfinale.

Në Korrik 2020, Patris merr pjesë në Jehó 2020 me këngën "Why?".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0