A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lori - Zemer Zemer  (Feat. Peetro)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/08/2019

2019-08-16T18:00:14


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Zemer Zemer" kënduar nga Lori.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Zemer Zemer".
Videoklipi nga Lori i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dorandd - Zemer Zemer

Refreni ×3
Zemer zemer malli mka marr
vec e jemja e jemja ti je

Po du me dit a t'kujtohen
a tkujtohen ty momentet
kur me thojshe
kana me kon bashk ton jeten
sot erdh dita mos met pas ty ngat
mos met pas ty ngat
e na dy mos mu pa
krejt kto fjal qe pi thom
jan tu dal prej zemres
edhe prap ti thom

krejt kto fjal qe pi thom
jan tu dal prej zemres
edhe prapti thom
maje men ki me lyp njo si un...
...

Bes Morina - Zemer Zemer

Si me ra prej reve
Ty po tkushtoj vemendje
Ti mke pru nket gjendje
Spo muj me thjek prej mene

Zemer Zemer, vetem ty po tshoh
Kado qe po shkoj veq ty
Zemer Zemer, ti per mu je njo
Du afer teje trri

Baby , pse ike ti
Baby, ku je ku je

Hajde ti me mu se
Vetem ty po tdu se
Vetem ty po tdu
Hajde ti me mu se
Pa ty nuk po du se
Pa ty nuk po du

Baby te un ti deren qel e ki
Shpresen e kom qe dikur ki mu kthy

Zemer te deshta, te deshta- te deshta
Po ti a me do , nuk tveta- jo nuk tveta

Ka po shkon ti pa mu- pse po don mu largu
Pse po don mu largu
Ka po shkon ti pa mu- un ty smuj me tharru
Un ty smuj me tharru

Baby , pse ike ti
Baby, ku je ku je

Hajde ti me mu se
Vetem ty po tdu se
Vetem ty po tdu
Hajde ti me mu se
Pa ty nuk po du se
Pa ty nuk po du

Baby te un ti deren qel e ki
Shpresen e kom qe dikur ki mu kthy

Hajde ti me mu se
Vetem ty po tdu se
Vetem ty po tdu
Hajde ti me mu se
Pa ty nuk po du se
Pa ty nuk po du

Turab Hajolli - Zemer Zemer

x4
Zemer Zemer
Zemer Zemer

Zemer Zemer
Fort Ti Me Pelqen
Zemer Zemer
Ti mu Pome Qmend

Askush Nuk Me duhet Afer
Perveq Teje Shpirti Jem
Qka Thojn Hallku Mos Degjo
Se Vetem Nxjerrin Problem

Askush Nuk Me Duhet Afer
Perveq Teje Shpriti Jem
Qka Thojn Hallku Mos Degjo
Se Vetem Nxjerrin Problem

x2
Zemer Zemer
Fort Ti Me Pelqen
Zemer Zemer
Ti Mu Pome Qmend

x2
Aje Gati Per Dashni
vet Ty Po Du Me Pas
Mendjen Krejt Ti poma Lun
Moj E BuKura E Dunjas

x2
Zemer Zemer
Fort Ti Me Pelqen
Zemer Zemer
Ti mu Pome Qmend


Zemer Zemer
Fort Ti Me Pelqen
Zemer Zemer
Ti mu Pome QmendKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019