Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Pellumb Elmazi - Blerim Dhe Drite  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/02/2010

2010-02-23T19:54:54Larg e afer jemi na bashkon nje yll
pritme vajze e dashur pritme se do vi
Larg e afer jemi na bashkon nje yll
pritme vajze e dashur me prit

Une ketu jam ne mes shokve
tel te ri te drites po krijojme
Plot me shoqet duar arta
ti bregdetin lulezo

Doren tende ndjej mbi balle
syte e tu shoh ngjyre dhe
Fluturo drejt teje ender
qe nga malet

Larg e afer jemi na bashkon nje vale
pritme vajza ime endra ime e kalter
Larg e ngrejme ne jeten neper maja malesh
dallgt e gezimit nuk ndahen

Kohe e zjarrte qe jetoj
zgjon agime ne krahet e saj na fton


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani
Më Shumë Këngë Nga Pellumb Elmazi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet