Më mbaj mend (për 1 muaj)

Permit Of Stay - Se Ti E Ke Fajin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dua te mos kem uri
Dua te vuaj ne pagjumesi
Dua te kem shume mendime ne koke
Dua te humb kohen kot.

Dua te bej dashuri
edhe pse nuk je ti.

Me mungon te te mungoj
qe edhe njehere te te orgazmoj.

Perse tani kam uri?
Perse tani kam pagjumesi?
Perse tani shijoj ajrin?
Se ti e ke fajin.

Ky tekst u dërgua nga Klara


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 26/03/2008


Më Shumë Këngë Nga Permit Of Stay:


Komente 0


Permit Of Stay - Se Ti E Ke Fajin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Ti E Ke Fajin".
3. Video është e këngës "Se Ti E Ke Fajin", por nuk këndohet nga Permit Of Stay.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.