Më mbaj mend (për 1 muaj)

Permit Of Stay - Me Kane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te krijoja gjithcka,
Perendi do me quanin ata.
Nje sens faji me mbyt.
Dy pellembe ne fyt.

Nje thike e ngulur,
Pas shpines sime te perkulur.
Me kane tradhetuar.
Te gjithe me kane harruar.

Me kane thyer.
Me kane mbyllur dyer.
Me kane fyyer.
Me kane urryer.


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 05/03/2008


Më Shumë Këngë Nga Permit Of Stay:


Komente 0


Permit Of Stay - Me Kane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Kane".
3. Video është e këngës "Me Kane", por nuk këndohet nga Permit Of Stay.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.