Petrina
Petrina
Petrina
  • Emri i Vërtetë:
  • Petrina Llazar:
  • Vendlindja:
  • Korçë Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: për fëmijë/junior
Petrina është këngëtare. Ajo është një nxënëse shumë e mirë. I pëlqen shumë të lexojë, por pasioni i saj më i madh është muzika. Këtë pasion ajo e ka kultivuar që në fëmijërinë e hershme të saj duke marrë pjesë në shumë konkurse të ndryshme muzikore. Ajo është një fëmijë i qeshur dhe shumë e shoqërueshme.

Në vitin 2018, Petrina merr pjesë në Voice Kids Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0