Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Petrit Dobjani - Përshëndetje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Festivali i 11-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1972

1972-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Përshëndetje" kënduar nga Petrit Dobjani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Petrit Dobjani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet