Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Petrit Lulo - Moj Vajza Gjirokastrite

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Vajza Gjirokastrite".
3. Video është e këngës "Moj Vajza Gjirokastrite", por nuk këndohet nga Petrit Lulo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Petrit Lulo - Moj Vajza Gjirokastrite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

28/01/2014

2014-01-28T17:42:52+00:00celi trendafili e u zbukurua celi faqja jote u trenda u trenafilua moj vajza gjirokastrite sme del malli asaj dite dole ne rrug e me prite yll e drit kur me pe ne lagje ti mu tha pika mu ne gryk mu tha buza per muzik ndalu pak e per nje cik eeeeeeeeeeeeeee ti doren ma dhe mua me the djalo te dua nga gezimi une u bera furton eeeeeeeeee mekendon krahrori tani jeta me mori na therret tedyve tok e dashuri eeeeeee moj vajza gjirokastrite kra per kra te thrysin shqipe doje ndim ne shtigj e drite un me ty cka kjo jeta kaq gezime cke kaq frik moj shoqja ime yli qe shkrep ne agime flakerin flakerin eeeeee ti doren ma dhe mua me the djalo te dua nga gezimi une u bera furtun eeee me kendon krarori tani jeta me mori na therret te dyve tok e dashuri eeeeee cka kjo jeta kaq gezime cke kaq frike moj shoqja ime ylli qe shkrep ne agime


Ky tekst u dërgua nga rigers barjami
Më Shumë Këngë Nga Petrit Lulo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet