A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Petrit Vullkani & Ilir Tironsi - Bojna Show


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/02/2018

2018-02-15T14:17:23

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

Muzika:

Shpetim Franca

Teksti:

Dritan Shtylla

Orkestrimi:

Samuel KodraKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bojna Show" kënduar nga Petrit Vullkani & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Petrit Vullkani & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga D.U.D.A.. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

MonnY
Kur e boj un tripin tem dije qe e kom dyzen...
Menoj per sene t'mija nuk ma nin per asni sen...
Po qet tarakin ngat qe e kom nat per nat...
Edhe per qata shok hajde ta jap nji shoot...
Ti paske fat qe najher t'ka ra mu pa me mu...
S'munesh mu bo shpesh tash ket sen mundesh me endrru...
Kung fu ti me sit dush ty tana stilet ti msoj...
Me mu krejt me ndryshe jon si me krejt njesoj...
E bojm tripin veq me ngreh me pi me shoqni...
I kompletojm krejt senet nuk munet kush mu perzi...
Se ja dimi renin e venin e bomi moti ket pun..
Se kom temin e venin me temin kur sun lun...
Kryt,ka me tu shkun sen ski me majt men...
Sekuenca t'shkurtna qe ton jeten n'gjak n'trip tem...
Ki qejf apet edhe bile pak ma shpesh...
Tash n'fund ku met pernime je bash perfekt...

D.u.d.A : 2x Reff
Hajde knena how how...
E bojna venin show show...
Jena na krejt bashk bashk...
Hajde dalim jasht jasht...

Nde-Rim:
Po kthemi n'showbiz pi kthemi prap muzikes...
Pi thirri mu taku e t`ja bomi tash piknisjes...
Ata tjert kontrollojn ata qat pun e kan...
Na e bomi shoq qeshtu e mu shty kerkujt s'ja man...
Kthemi prap si perpara krejt neper vene t'para...
Na jemi Soldier krejt me tesha lara lara
Jemi n'Zvicer n'cdo kanton shqiptart ketu na ke te ton...
Po na vyn edhe pak koh e po bomi 1 milion...
Na ki ktu na ki n'Kosov na ki n'Shkup eh n'Tiran..
Na ki ku kemi shqiptar qaty GG'n gjith i gjon..
Na ki gjon na kie fresh na punomi veq me cash..
N'qofte se ti e bon keq na ta qesim tye n'shesh..
E s'naj nin per kerkon bomi shok per bashk te ton..
Bojmi qejf deri n'mengjes deri djelli kur t'agon..
Na shihni kur vizllojna e bojna at sha thojna...
Jemi t'sakt kur qellojna shoq gjithmon fitojna...

D.u.d.A : 2x Reff
Hajde knena how how...
E bojna venin show show...
Jena na krejt bashk bashk...
Hajde dalim jasht jasht...

D.u.d.A:
Um sheh shpejt more tu i kalu e keni pas let more ju pa mu..
T'mirat ketu i kam me mu,ngat i kom ata qe du...
Vet un kthena si i ri,kthena vet more me shume G...
Na sheh n'rruge na sheh n'TV na ki gati ne cdo shpi..
Vet i rritum vet i bojna vet i bina vet i lshojna..
Vet i nrequm na ka t'shkojna jena plot qe punojna..
Qika plot kerre plot veta plot jeni kot...
Un ju dal veq vet e ju ee hajde dilni plot...
Ee na lypin anena knena e na lypin gjithkah...
Un nuk mshefna e shkoj gjith i bije kah ata
Kurr sun um zojn se gjithmonen i del timi...
S'mujn me m'pa kurr kur kalon ... eee
E shkelim deri n'skaj e s'naj nine per kerkon...
Kur e kemi njoni tjetrin e permasen 2 milion..
Kur e kam un ket shoqen qe kur delën i tranon...
E hala nina vet si mu konën 1 milion

D.u.d.A : 2x Reff
Hajde knena how how...
E bojna venin show show...
Jena na krejt bashk bashk...
Hajde dalim jasht jasht...Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019