A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Petrit Vullkani & Rigert Cani - Shume Te Dua


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/05/2018

2018-05-21T17:00:08

See Also

Rigert Cani

Music:

Shpetim Franca

Lyrics:

Dritan Shtylla

Arrangement:

Samuel KodraIt's a long time that we try finding the lyrics to "Shume Te Dua" sung by Petrit Vullkani & Rigert Cani.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Petrit Vullkani & Rigert Cani attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Lyric Master. We wish that's the lyrics you are looking for:

Je rrit vetem per mu,
vetem per mu,
gjdo nat endrroj per ty
vetem ty te du
e ndjej nZemer vetmin
kur nuk jam me ty
bota osht e imja
kur te shikoj ne sy
deshiroj te sho ne sy
dhe te mos digjem me per ty
te ndjej dhe te dua
ne zemer me ke hy
askujt mos i beso
ne mua mos dysho
kjo zemra ime vetem ty te do

Reff:
shum te dua ne kete nat
eja mos me mbaj inat
mos u bo zemer keq
se jeta sosht e gjat

Lumturoj boten qe kam jetu
Mendoj qe kam ndryshu
Endrroj endrrar e jetes
Kuptoj gjerat e vetes
Nuk dua t'urrej
Se me shpirt te ndjej
Zemra me digjet
Kete une e di
Vajton nate e dite
Ku je ku me ke ik
Hapi kraht e fluturo
Dhe eja me perqafo
Shpresoj qe me do
Sa te dua un ty
Qe endrren tone
Ta jetojm bashk ne te dy

Reff:
Shum te dua ne kete nate
Eja mos me mbaj inat
Mos um bo zemer keq
Se jeta sosht e gjatemore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019