Më mbaj mend (për 1 muaj)


Petrit Vullkani - Teka Teka Kjo Dashnia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Teka Teka Kjo Dashnia".
3. Video është e këngës "Teka Teka Kjo Dashnia", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Petrit Vullkani - Teka Teka Kjo Dashnia  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Zani Loca

Teksti:

Gezim Mneri

Orkestrimi:

Samuel Kodra

Komente

Asnjë Koment

20/09/2019

2019-09-20T19:16:55+00:00Teka teka
Kjo dashnia
Nganjeher na len pa gjum
Njeher zihemi si fmia
Pastaj duhemi me shume 2x

A e din
Apo se din
A e ke provu
Kur te rreh zemra per dashnin
Gjum nuk ke me vu

Dashnia dashnia
Kurr nuk te degjon
Qenka si cigarja
Smunesh me e lon

Teka teka
Kjo dashnia
Nganjeher na len pa gjum
Njeher zihemi si fmia
Pastaj duhemi me shume. 2x

A e din
Apo se din
A e ke provu
Kur trre zemra per dashnin
Gjum nuk ke me vu.

Dashnia dashnia
Kurr nuk te degjon
Qenka si cigarja
Smunesh me e lon

Refreni 4x


Ky tekst u dërgua nga Artisti
Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet