Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Mbaroj Për Ty Lyrics

Ju keni votuar
★★★★★
Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

Me duaj shume
Dhe pse per pak
Me duaj shume
Mos mbaj inat
Kurre skam dash si ti
Un mbaroj per ty
Ah per ate sy...
O te duuuu,duuu,duuu
Sdi me nal
A di ti si mund dashni me fal?
A je gabim?
Gabim do te mbaj...
Nese je mekat
Pranoj un ty te mbaj

O te duuuu, duuu, duuu
Sdi mu nal
A din ti si mund dashni me fal?
A je gabim?
Gabim do te mbaj...
Nese je mekat
Pranoj un ty te mbaj

Te lutem mos ik
Me te humb un kam frik
Tkam dhon zemren time
Mos e gjuj si me thik
Gjysma ime zemres pika ime dobte
Nese sjam me ty
Un nuk jam i forte

(×2)O te duuuu, duuu, duuu
Sdi mu nal
A din ti si mund dashni me fal?
A je gabim?
Gabim do te mbaj...
Nese je mekat
Pranoj un ty te mbaj
Petrit Vullkani
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/07/2023
Muzika: Petrit Vullkani
Orkestrimi: Petrit Vullkani
Teksti: Loco
Mix/Master & Prod: On Fire Records
Video Produksioni: Itsindrit & Nova
Hair Style: Ae BarberPetrit Vullkani - Mbaroj Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbaroj Për Ty".
3. Video është e këngës "Mbaroj Për Ty", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0